Metrológ SK

c2i s.r.o.
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1100 Eur + bonus v závislostí od poznatkov, znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Značenie a evidencia meradiel, správa meracích systémov, prístrojov, prípravkov, kontrolných prípravkov v stanovenom software
  • Analýzy a hodnotenie  meracích systémov, MSA, vyhodnotenie spôsobilosti meradiel, prípravkov
  • Zabezpečovanie kalibrácie meradiel podľa plánu, vedenie a archivovanie dokumentácie
  • Dohľad nad dodržiavaním noriem a právnych predpisov v súvislosti s metrológiou
  • Overuje , kontroluje meradlá, schvaľuje protokol o výsledkoch skúšok
  • Komunikácia s dodávateľmi, úradmi v oblasti metrológie
  • Účasť na školeniach
  • Účasť na interných/externých auditoch a ich obhajoba
  • Výsledky a vyhodnotenie ukazovateľov kvality (KPI) a návrh opatrení
  • Návrhy na zlepšenie v oblasti hodnotenia kvality výrobkov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v oblasti zabezpečenia kvality
  • Podpora udržiavania SMK, SEM
  • Dodržiavanie predpisov a smerníc BOZP a ochrany životného prostredia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne dosiahnuté vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Pozícia vhodná pre absolventa

Nie

Zručnosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax v odbore

Prax v odbore metrológia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vzdelanie technického zamerania,  certifikát v oblasti metrológie
  • Prax v odbore metrológia
  • Analytické a technické myslenie
  • Rozhodovanie, orientácia na ciele
Uchádzať sa »