Plánovač/ka výroby SK

c2i s.r.o.
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
od 1200 + bonus v závislosti od skúsenosti, zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za plnenie objednávok logistiky  v požadovanom množstve a kvalite

 Zodpovedá za uskladnenie hotových výrobkov v dohodnutom čase

Zodpovednosti, ktoré mu ako zamestnancovi a Plánovačovi výroby vyplývajú z procedúr manažérskych systémov

Plnenie ostatných príkazov podľa zadania nadriadeného.

Prijíma, spracováva a eviduje týždenne plány od logistiky

Odsúhlasuje výrobné s strojné kapacity s majstrami oddelení (laminácia, CNC, lakovňa)

Odsúhlasuje materiálové kapacity s nákupom

Potvrdzuje týždenné plány logistike

 Spolupracuje s oddelením logistiky pri vystavovaní faktúr

Identifikuje a rieši problémy v súvislosti s plnením týždenného plánu

Overuje a odsúhlasuje zmeny v Pláne výroby s logistikou

Zostavuje podrobný Plán výroby na jednotlivé zmeny

Sleduje plnenie Plánu výroby (WIP výrobky) a ich vyhodnotenie

Podieľa sa na pravidelných cyklických inventúrach

Navrhuje zlepšenia v oblasti plánovania

Analyzuje omeškania týždenných plánov hotových výrobkov

Vedie súvisiace záznamy a reporting pre výrobu a logistiku na dennej báze

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne dosiahnuté vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia vhodná pre absolventa

Nie

Zručnosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Expert
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax v odbore

plánovanie výroby

Osobnostné predpoklady a zručnosti

logické myslenie, ochota pracovať a učiť sa, ústretovosť, nekonfliktnosť, výborná znalosť ms office, znalosť anglického jazyka výhodou, podmienkou je vzdelanie technického zamerania

Uchádzať sa »