Tmelič SK

c2i s.r.o.
Miesto práce
Kračanská cesta 51, 929 01 Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600 € brutto mesačne - v závislosti od pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a šikovných tmeličov do výroby na hlavný pracovný pomer.

Práca na 2 alebo 3 zmeny.

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca na hlavný pracovný pomer
– odborné zaškolenie a možnosť kariérneho rastu
– stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
– príjemný kolektív
– práca s inovatívnymi technológiami
– zabezpečené stravovanie
– výplata načas vždy do 15. dňa v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, zavolajte prosím na tel. č. +421 31 2420001 (p. Lakatošová), alebo zašlite stručný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti c2i, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.”

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– prax z podobnej pozície alebo skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
– ochota pracovať na zmeny
– manuálna zručnosť
– spoľahlivosť
– zodpovednosť