CNC operátor SK

c2i s.r.o.
Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– obsluha CNC obrábacieho stroja
– výmena náradia a prevádzkových prostriedkov
– hlásenie porúch a spolupráca pri ich odstraňovaní
– kontrola kvality vyrobených dielcov

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti c2i, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.”

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Prax na obrábacích strojoch
– samostatnosť
– ochota pracovať na zmeny
– čítanie technických výkresov podmienkou