RFQ Engineer EN

c2i s.r.o.
Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Customer relations for quotation purpose
• Management of quotations
• Creation of Customer / internal Cost Break Down
• Responsibility to answer in time to the customer
• Management of changes (technical / Tooling / Volumes..)
• Leading technical meeting to get the inputs for the quotation
• Contact to suppliers
• Check the real costs once the project is in place
• Able to get estimations quotes in a short time
• Any other related tasks given by superior
• Acting according to principles of work safety and fire prevention

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom aj v anglickom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti c2i, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.”

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – aktívne

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Excellent spoken and written English
• Excellent communication skills required
• High level of marketing creativity
• Experience selling engineering services on an international level an advantage
• Strong negotiation skills
• Business proposal writing experience welcome