Procesný inžinier SK

c2i s.r.o.
Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď/Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme procesných inžinierov s nasledujúcou pracovnou náplňou:

• Optimalizácia procesov a zlepšenie požiadaviek
• Zníženie zmätkovitosti výrobkov
• Popisovanie technologických postupov výroby
• Zaučiť podriadených zamestnancov vyrábať dielce podľa predpísanej technológie
• Písať pracovné inštruktáže, kontrolné plány, procesy flow-charty, factory lay-out, proces FMEA
• Definovať kusovníky a zoznam pracovných postupov s normo časmi na konci prototypovej fázy
• Postúpiť projekt prototypovej fázy do sériovej výroby
• Analyzovať skutočnosť versus ciele na: náklady, kvalitu, splnenie termínov
• Uskutočňovať audit výrobkov
• Kontrola dodržiavania požiadaviek ISO noriem
• Dodržiava príkazy svojho nadriadeného
• Dodržiavať predpisy BOZP a PO
• Rozvoj nových projektov
• Prevod do sériovej výroby / Zaškolovanie team leadrov sériovej výroby tímu
• Participovať sa do návrhu nových nástrojov

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca vo výrobnej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou karbónových dielcov – väčšinou pre prémiové automobilové značky
– denná komunikácia anglickom jazyku
– možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku aj v anglickom na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti c2i, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.”

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – aktívne

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– VŠ vzdelanie technického smeru
– prax min. 1 rok ako procesný inžinier
– prax v automobilovom priemysle výhodou
– skúsenosti s riadením kvality vo výrobných procesoch
– MS Office, MS Power Point
– spoľahlivosť, samostatnosť, organizačné schopnosti,
– analytické myslenie, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme
– CATIA výhodou